lp. Nazwisko Imię Kategoria Miasto Opłacono (tak/nie)
1 KAŹMIERCZAK Mateusz M2 Mikołów TAK
2 JUCHA Monika K2 Wapienicki Team TAK
3 MUSIALIK Dorota K2 Vege Runners TAK
4 JANUSZ Jarosław M3 Czechowice-Dziedzice/Modelarnia Biega TAK
5 JANUSZ Monika K3 Czechowice-Dziedzice/Modelarnia Biega TAK
6 NOGA Łukasz M2 Zdzieraj kapcie TAK
7 CHRZANOWSKA Brabara K2 Będzin/zdzieraj kapcie www.agatsu.pl TAK
8 KIERSNOWSKI Krzysztof M3 Częstochowa TAK
9 LIGĘZA Beata K3 Czechowice-Dz Rozbiegamy to miasto Czechowice-Dz TAK
10 KLIMCZAK Bronisław M5 CZĘSTOCHOWA/KLUB ZABIEGANI CZĘSTOCHOWA TAK
11 PIWKO Anna K2 Czechowice-Dziedzice/FITNESS CLUB 24 TAK
12 SIKORA Zbigniew M2 Stowarzyszenie Pogoria Biega TAK
13 PETKIEWICZ Tomasz M1 Mikołów/STSBiegaton Mikołów TAK
14 SZADKOWSKI Marek M2 Bytom/Aktywny Rozbark TAK
15 STOKŁOSA Michał M2 Bełk TAK
16 SZKLORZ Sylwester M3 ADS Masna Krytyczna TAK
17 GÓRNY Mirosław M4 Bielsko-Biała/Modelarnia biega TAK
18 TANJGA-NAWROT Konstancja K2 Polskie Linie Lotnicze LOT TAK
19 BOCHYNEK Marcin M1 Mszana/sportOWy Wodzisław Śląski TAK
20 BONDARCZUK Sylwia K3 Międzyrzecze Dolne TAK
21 SZTABLA Liliana K3 Jastrzębie-Zdrój/KB Fartlek TAK
22 WAWRZECZKO Tomasz M2 Bielsko-Biała TAK
23 MATYSZKOWICZ Janusz M4 Kęty/GOnimy TAK
24 KALETA Marek M2 Jabłonna TAK
25 NÓŻKA Andrzej M2 Pyrnik LP-HP TAK
26 SKOKOWSKI Stanisław M5 Katowice TAK
27 NIKIEL Tomasz M1 Bystra TAK
28 URBAŃSKI Dariusz M3 Bytów TAK
29 NIEDBAŁ Adam M3 Silesia Nordic Team TAK
30 HOLONA Wojciech M3 AKMB Pędziwiatr Gliwice TAK
31 BRYCHCY Wioleta K3 AKMB Pędziwiatr Gliwice TAK
32 STRZELECKI Andrzej M3 MIKOŁÓW/STS BIEGATON MIKOŁÓW TAK
33 PACUŁA Piotr M4 AKMB Pędziwiatr Gliwice TAK
34 SÓWKA Grzegorz M4 Siemianowice Śląskie TAK
35 BRYZIK Krzysztof M4 Chorzów TAK
36 RYNKOWSKA Magdalena K3 Warszawa TAK
37 BĄK Tymoteusz M2 Ruda Śląska TAK
38 PIWOWARCZYK Adam M3 Mysłowice TAK
39 BARSKI Rafał M2 Mysłowice TAK
40 SZYMCZAK Łukasz M1 Katowice TAK
41 WANTULOK Michał M2 Olza Cieszyn TAK
42 KUCZOK Mirosław M3 Forma Wodzisław Śląski/Maratony Polskie TAK
43 SĘPIOŁ Adam M2 Biegać Misie Chce TAK
44 SIKORA Wiesław M3 Olza Cieszyn TAK
45 TYKA Zbigniew M3 Rajsport Active TAK
46 GRANICA Dani K3 Cieszyn/Virtual Runner Club TAK
47 LAPCZYK Jacek M1 Kończyce Małe/Olza Cieszyn TAK
48 DUBIEL Miłosz M3 Wodzisław Śląski/Dubiel Club TAK
49 DUBIEL Joanna K3 Wodzisław Śląski/Dubiel Club TAK
50 RYNKOWSKA Katarzyna K3 Warszawa TAK
51 KIEPIELA Dawid M2 Jastrzębie-Zdrój/Klub Biegacza Fartlek TAK
52 FICEK Hanka K3 - TAK
53 KANIA Karol M2 Jastrzębie-Zdrój/ManiacSport Team TAK
54 KURCZYNA Przemysław M2 Dąbrowa Górnicza/pozakreceni.pl TAK
55 KALAMUS Mirosław M2 Łodygowice TAK
56 MAŁKOWSKI Bogdan M3 Murów TAK
57 ŚMIETANA Katarzyna K2 Rybnik TAK
58 CZUDEK Szymon M2 Skoczów/Olza Cieszyn TAK
59 SKUDLIK Adam M3 Ruda Śląska TAK
60 FLORKIEWICZ Sławomir M3 Sosnowiec TAK
61 LUŹNIAK Damian M1 Cieszyn/Olza Cieszyn TAK
62 PIECHULA Katarzyna K3 Tychy/Team Papry 20 TAK
63 MIKOŁAJCZAK Grzegorz M2 Legnica TAK
64 KOŁODZIEJ Marek M3 Bielsko-Biała/BBOSIR TAK
65 KŁOSOK Adam M2 Marklowice TAK
66 MURA Jola K3 Rybnik TAK
67 MURA Tomasz M2 Rybnik TAK
68 WICHROWSKI Zbigniew M4 Bielsko-Biała/Klub Zbiegacza WOLNEWIATRY TAK
69 GÓRA Marek M3 Tarnowskie Góry/Marek TAK
70 PUSTÓWKA Arkadiusz M2 Hażlach TAK
71 SVACH Janusz M3 Katowice TAK
72 KAMIŃSKI Piotr M2 Sosnowiec/Fracht FWO Running Team TAK
73 FLIS Dariusz M3 Night Runners Zabrze TAK
74 STYCZEŃ Justyna K2 Night Runners Zabrze TAK
75 MIGACZ Maria K3 Ustroń TAK
76 RATAJCZAK Dariusz M3 Czerwionka-Leszczyny TAK
77 KOŁODZIEJCZYK Kamil M1 Rybnik TAK
78 BOŚ Iwona K3 Wiślańska Akademia Biegowa TAK
79 FIEROCH Karol M1 Turza Śląska TAK
80 GLIŃSKA Aleksandra K2 ADS Masna Krytyczna TAK
81 KACZOR Asia K3 Tychy/RUNHOGS Tychy TAK
82 SZYJA Dariusz M3 Siemianowice ADS Masna Krytyczna TAK
83 KACZOR Bastek M3 Tychy/RUNHOGS Tychy TAK
84 KOCH Marta K2 Zabrze TAK
85 GAŚ Piotr M1 Skoczów/HumanSport TAK
86 BRODA Łukasz M2 Górki Wielkie TAK
87 SZYMAŃSKI Sylwester M3 TEAM BIEGOWY SZCZECINEK - ULKS Barwice TAK
88 ZAWISZ Józef M5 Bielsko-Biała/wolny strzelec TAK
89 LAMPARSKI Łukasz M1 Górki Wielkie TAK
90 POKRZYK Zbigniew M3 Oświęcim/Zadyszka Oswięcim TAK
91 KSIĄŻEK Rafał M1 Bytom TAK
92 GLAJC Andrzej M3 Pierściec TAK
93 BUGAJSKI Artur M3 Dąbrowa Górnicza TAK
94 ZAWADZKA-DOMZALSKA Anna K2 Mikołów TAK
95 GRZYWNA Grzegorz M1 Olesno/Wkb Meta Lubliniec TAK
96 FARON Robert M3 Zalesie/Salco Sport Team TAK
97 GIŻYŃSKI Damian M2 GB GALOPUJĄCE ŚLIMAKI/KSRG PNIÓWEK TAK
98 MENDREK Błażej M3 Brenna TAK
99 TEISTER Wojciech M2 Tychy TAK
100 GUGA Paweł M1 Tychy TAK
101 LESIK Krzysztof M3 Wodzisław Śląski/FORMA Wodzisław Śląski TAK
102 MAŁYSZ Jarosław M2 Hażlach/Olza Cieszyn TAK
103 FIJAK Jerzy M5 Bielsko-Biała/K.S. Halny Węgierska Górka TAK
104 STACHAK Krzysztof M3 Bielsko-Biała TAK
105 KRÓL Łukasz M1 - TAK
106 MAREK Dariusz M2 Wieliczka/Rmd Montrail Team TAK
107 POGORZELSKA-KLIKS Agata K3 Sosnowiec/Unisono TAK
108 OLSCHIMKE-MARMUROWICZ Barbara K3 Night Runners Śląsk/Silesia Running Team TAK
109 HELLER Karina K2 Skoczów/RUDA SZALONA TAK
110 KOZIEŁ Grzegorz M2 Silesia Runners Club TAK
111 ROZMUS-ORCZYK Anna K4 Kozy TAK
112 SZĘDZIELORZ Krystian M2 Siemianowice Śląskie/Silesia Runners Club TAK
113 ROZMUS Marzena K3 Bojszowy Nowe TAK
114 KRZEMPEK Ireneusz M3 Brenna/UKS Brenna-Górki TAK
115 JEŻ Maciej M2 Tarnowskie Góry TAK
116 MAŁKA Bartosz M2 Knurów TAK
117 ŚLIWKA Arkadiusz M2 Dzięgielów/Olza Cieszyn TAK
118 ŚLIWKA Beata K2 Dzięgielów/Olza Cieszyn TAK
119 MUSIK Łukasz M2 Bielsko-Biała/UltraBeskidSport TAK
120 ZYGUŁA Piotr M2 JCommerce Team TAK
121 CZERWIŃSKI Michał M2 SBD Energetyk Rybnik TAK
122 DYLONG Mariola K1 Gliwice TAK
123 DYLONG Piotr M4 - TAK
124 LISOWSKA Joanna K3 STS Biegaton Mikołów TAK
125 SZWEBLIK Krzysztof M3 Zabrze TAK
126 OBROŚLAK Jacek M3 Jastrzębie-Zdrój/Opel Active Team TAK
127 WOJCIESZAK Ewa K2 Sosnowiec/Biegiem przez góry TAK
128 NALEPKA Zdzisław M2 Sosnowiec/Biegiem przez góry TAK
129 MALINOWSKA Anna K2 Gdańsk TAK
130 TOKAREWICZ Damian M2 Zebrzydowice/Zebry TAK
131 LIPIŃSKI Tomasz M3 Skoczów/Opony Serafinowski TAK
132 WOŚ Krzysztof M2 Katowice TAK
133 WIŚNIEWSKI Marcin M1 Rudnik TAK
134 BORGIEŁ Marek M1 Rozbiegamy To Miasto - Czechowice-Dziedzice TAK
135 KOWALIK Krzysztof M2 Górki Wielkie/UKS Brenna-Górki TAK
136 BUCHHOLTZ Tomasz M3 - TAK
137 KAŁUŻA Barbara K2 Sklep Biegowy TAK
138 KURYŁO Zenon M4 Rybnik/SBD Energetyk Rybnik TAK
139 DZIEWIĄTKA Marek M4 Rozbiegamy To Miasto - Czechowice-Dziedzice TAK
140 PIECHOWICZ-KUROWSKA Agata K2 Gliwice/NR Gliwice TAK
141 PAUL Violetta K3 Gliwice/Night Runners Gliwice TAK
142 SZULIK Adrian M2 Olza/FSQ TAK
143 LEWICKI Krzysztof M2 Gliwice/Night Runners Gliwice TAK
144 LEWICKA Beata K2 Gliwice/Night Runners Gliwice TAK
145 BŁASZCZYK Rafał M2 Rybnik TAK
146 KIERAT Zbigniew M4 Górki Wielkie TAK
147 TARGOSZ Piotr M3 Olza Cieszyn TAK
148 JAKUBIEC Mateusz M1 Buczkowice TAK
149 PŁOSKONKA Jan M1 Brenna TAK
150 PODGÓRSKI Michał M3 Zduńska Wola/BBL TAK
151 BRZEZIŃSKA Teresa K3 Night Runners Gliwice TAK
152 LIPIŃSKI Daniel M2 Jastrzębie-Zdrój/RUNTEAM Pawłowice TAK
153 BROMBOSZCZ Karol M4 Truchtacz Mysłowice TAK
154 HERMAN Anna K3 - TAK
155 SLADECZEK Jarosław M2 Pawłowice TAK
156 WILK Mariusz M4 Dzierżno TAK
157 BIAŁEK Marzena K2 - TAK
158 DAWIEC Gabriela K3 Biegiem przez Chybie TAK
159 KRAWIEC Jakub M2 Grodzisk Wielkopolski TAK
160 MZYK Fabian M3 BBL Mikołów TAK
161 THELLIER Carole K4 LE DOULIEU/Fleurbaix j'y Cours/France TAK
162 GHESQUIERE Gerard M5 SAILLY sur la LYS/Fleurbaix j'y Cours/France TAK
163 CZUBAK Remigiusz M1 Unna - Niemcy TAK
164 NIEMCZYK Magdalena K1 Ultra Beskid Sport TAK
165 LOREK Dariusz M3 Jasienica/Wapienicki Team TAK
166 MIŚKIEWICZ Mariusz M2 Biegiem przez Chybie TAK
167 SZOŁTYSEK Wojciech M3 OchajoRUN@friends TAK
168 SZOŁTYSEK Beata K3 Rybnik/OchajoRUN@friends TAK
169 CZAJA Zbigniew M2 Bielsko-Biała TAK
170 BEŚKA Sławomir M3 Rybnik Ochojec TAK
171 ONAK Izabela K3 Gliwice/OchajoRun & Friends TAK
172 ADAMEK Paweł M1 Wrocław?#SobasTeam TAK
173 DROSZCZAK Józef M7 Brenna TAK
174 GREŃ Zygmunt M5 UKS Brenna-Górki TAK
175 BLASZKE Beata K3 Night Runners Gliwice TAK
176 WRÓBEL Sebastian M3 Wodzisław TAK
177 CIEŚLAK Bartłomiej M2 RUNHOGS TYCHY TAK
178 SZCZYPKA Piotr M1 Chybie/Biegiem przez Chybie TAK
179 DUDZIK Izabela K1 Zabrze/Pure Fire Bytom TAK
180 HORDZIEJEWICZ-KARASIŃSKA Ewa K3 Bytom/Pure Fire Bytom TAK
181 BORSUK Mirosław M3 Knurów/Night Runners Gliwice TAK
182 LASOTA Arkadiusz M3 Sosnowiec TAK
183 KRUPA Przemysław M2 Mnich/Biegiem przez Chybie TAK
184 TYKA Edward M6 Świętochłowice TAK
185 SZCZUREK Marcin M1 Dębowiec/Wapienica TAK
186 STABLA Katarzyna K3 Stanowice/Luxtorpeda TAK
187 BOROWSKI Piotr M4 Gliwice/OPEL ACTIVE TEAM TAK
188 SIĄKAŁA Krystian M2 Górki Wielkie TAK
189 HULIN Sebastian M3 Katowice/UKS JUDO MYSŁOWICE TAK
190 TKACZUK Marcin M2 Gliwice/Night Runners Gliwice TAK
191 CAŁY Cezary M2 #SobasTeam TAK
192 CAŁY Adam M1 #SobasTeam TAK
193 DYBAŁA Kornelia K3 - TAK
194 FROSZTEGA Artur M3 Katowice TAK
195 SWOBODA Jarosław M2 Knurów TAK
196 PIECZONKA Daniel M1 Cieszyn TAK
197 MACURA Dawid M1 Goleszów TAK
198 LACHERA Tomasz M2 Zabrze TAK
199 PIETRZAK Katarzyna K3 Brenna TAK
200 JACH Paweł M2 Cieszyn TAK
201 CZYŻ MATUSZEK Tomasz M1 PIŁKARZ BIEGA TAK
202 TRINDADE Paulo M2 Kraków TAK
203 BURY Natalia K1 Wiślańska Akademia Biegowa TAK
204 FLORECKI Andrzej M5 AKMB Pędziwiatr Gliwice TAK
205 LISOŃ Sylwia K1 Górki Wielkie TAK
206 KORZEC Grzegorz M1 Cieszyn TAK
207 SZPAK Damian M4 Tychy Team Papry 20 TAK
208 KRAJEWSKI Zbigniew M4 Radlin Kamraty TAK
209 SOŁTYSIK Przemek M2 Tychy/Team Papry 20 TAK
210 STĘPNIEWSKI Artur M1 Tychy TAK
211 STRUK Gabriela K3 Mazańcowice TAK
212 TYCZYŃSKA Paulina K2 Bielsko-Biała/Modelarnia biega/WapienickiTeam TAK
213 KOŁODZIEJ Jacek M3 Night Runners Gliwice TAK
214 PANEK Ela K2 Bielsko-Biała TAK
215 GÓRNIKOWSKI Adam M2 Dąbrowa Górnicza/Beer Runners TAK
216 OCIEPKA Daniel M2 Sosnowiec/Beer Runners TAK
217 FRĄC Dariusz M3 Gliwice/Night Runners Gliwice TAK
218 SAMOTYJA Paweł M3 Nowosolska Grupa Biegowa TAK
219 KORDZIŃSKI Kazimierz M4 Lubliniec TAK
220 OTOROWSKA Aleksandra K2 Gliwice TAK
221 PASTERNOK Marian M2 Zabrze NR Zabrze TAK
222 URBANEK Małgorzata K2 Bielsko-Biała TAK
223 DĘBSKA Joanna K3 Night Runners Gliwice TAK
224 DĘBSKI Mariusz M3 Night Runners Gliwice TAK
225 SŁABY Adam M3 Bierna Vege Runners TAK
226 HAUKE Irena K2 Bielsko-Biała/Wapienicki Team TAK
227 WYSOCKI Tomasz M3 Rybnik/OchajoRUN & Friends TAK
228 GNEZA Karolina K1 Mikołów TAK
229 FURMAN Michał M2 Kraków/Ochajo Run & Friends TAK
230 FURMAN Agnieszka K2 Kraków/Ochajo Run & Friends TAK
231 DROZD Przemysław M3 Kolka Team Opole TAK
232 SEGIET Paweł M2 Bytom Sliesia Runners Club TAK
233 WERNIK Katarzyna K3 Wodzisław Śląski/MalamuTeaM TAK
234 JANOWSKA Magdalena K3 Slimak Bytków TAK
235 LONCZYK Krzysiek M1 SOCIOS GÓRNIK TAK
236 SZKODA Dariusz M2 Ruda Śląska/SOCIOS GÓRNIK TAK
237 SZYNWELSKI Michał M2 Katowice/Beatles TAK
238 KULIK Katarzyna K2 Night Runners Gliwice TAK
239 OSZCZĘDA Krzysztof M3 Żory TAK
240 GABRYŚ Jacek M2 Pruchna/LKS99Pruchna TAK
241 MAJERAN Krzysztof M3 Suszec TAK
242 DYBCZYŃSKA Jadwiga K2 Górki Wielkie/LKS Pogórze TAK
243 CZAPNIK Mateusz M2 Tychy/Team Papry 20 TAK
244 BUCZYŃSKI Radosław M2 Gliwice/Night Runners Gliwice TAK
245 ZIEMBIŃSKI Jarosław K2 Night Runners Gliwice TAK
246 KUCERKA Jakub M1 Kubus z Trince TAK
247 PIÓR Krzysztof M3 Brenna UKS Brenns KSRG Zofiówka TAK
248 MARTIN Jacek M3 Chorzów TAK
249 KUSY Rafał M3 OlzaCieszyn TAK
250 CZYŻ Rafał M2 - TAK
251 OLBRICH Artur M2 Tworków TAK
252 KOŃ Piotr M2 RMD MONTRAIL TEAM-FAŁKÓW TAK
253 MAKAREWICZ Paweł M2 Warszawa TAK
254 GUTOWSKI Ireneusz M2 Tarczyn TAK
255 GAJEWSKI Krzysztof M5 Brenna UKS Brenna-Górki Wielkie TAK
256 ZONTEK Mateusz M2 Bielsko-Biała TAK
257 TYCZYŃSKA Małgorzata K4 Pogwizdów TAK
258 PALKA Dawid M2 Tychy/40 latek/KMP Tychy TAK
259 KISIELEWSKI Marek M2 Czechowice-Dziedzice LOTOS Running Team TAK
260 LEDWOŃ Paweł M2 Tychy TAK
261 LASEK Dariusz M3 Byledobiec Anin/Kozy TAK
262 KOBYŁCZYK Tomasz M1 Bulowice TAK
263 JASIULEK Kornelia K2 Skoczów TAK
264 WARCHOLIK Adam M2 Bytom TAK
265 POLOK Robert M1 Bielsko-Biała TAK
266 KUTEK Arkadiusz M2 GARIONTEAM TAK
267 GORZAWSKI Andrzej M1 SPARTANIE DZIECIOM TAK
268 DĄBROWSKI Marek M2 Pierściec TAK
269 WANIOWSKI Jan Jakub M1 PV DTP Krapkowice TAK
270 DUDZIAK Sławomir M2 Bielsko-Biała TAK
271 NIE
272 WANIOWSKI Wiktor M1 Krapkowice TAK
273 PRZEŚLICA Jan M5 Gliwice TAK
274 MISIUREK Ernest M3 SRH 73PP TAK
275 NIE
276 NIE
277 DWORNIK Maciek M2 Bielsko-Biała/Zorientowani obiektowo TAK
278 DWORNIK Małgorzata K2 Kraków/Stalowe łydy TAK
279 NIE
280 NIE
281 WIDERA Paweł M2 - TAK
282 KOWALSKA Kinga K3 Olza Cieszyn TAK
283 KOWALSKI Janusz M3 Olza Cieszyn TAK
284 GAWEŁ Bogdan M5 Festiwal Biegowy w Krynicy-Zdrój TAK
285 CZAUDERNA Wojciech M1 Kozy TAK
286 ZORAN Henryk M3 Ruda Śląska ADS Masna Krytyczna TAK
287 NIE
288 NIE
289 SCHMIDT Rafał M3 - TAK
290 NIE
291 NIE
292 NIE
293 NIE
294 NIE
295 NIE
296 NIE
297 NIE
298 MIKOŁAJCZYK Mirosław M2 Świętochłowice/MIRAZ RACE TEAM TAK
299 NIE
300 NIE
301 NIE
302 KORUS Agata K2 STS BIEGATON MIKOŁÓW TAK
303 KOZOK Małgorzata K3 STS BIEGATON MIKOŁÓW TAK
304 TIEBLER Marlena K1 STS BIEGATON MIKOŁÓW TAK
305 NIE
306 NIE
307 ŁUKASZEWSKA Agnieszka K2 STS BIEGATON Mikołów TAK
308 ŁUKASZEWSKI Przemysław M3 STS BIEGATON Mikołów TAK
309 HILASZEK Agata K1 Gliwice/Night Runners TAK
310 PRAŻMOWSKA Katarzyna K2 - TAK
311 NIE
312 NIE
313 NIE
314 NIE
315 NIE
316 MYŚLIWIEC Jan M4 Amator Ślemień TAK
317 KAMEJSZA Olga K1 Bielsko-Biała/Zabierzów Biega TAK
318 BUGIEL Roman M4 - TAK
319 THEN Łukasz M2 Bielsko-Biała TAK
320 KOMANIECKI Łukasz M2 Rybnik TAK
321 MICELSKI Jacek M3 Chorzów TAK
322 GRUCZELAK Seweryn M2 Rybnik TAK
323 KLIMOWSKI Daniel M3 - TAK
324 SZCZOTKA Dorota K2 Górki Wielkie TAK
325 SZCZOTKA Arkadiusz M3 Górki Wielkie TAK
326 MOSKAŁA Dawid M3 Brenna TAK
327 KUJAWSKA Małgorzata K2 Warszawa TAK
328 SÓJKA Sebastian M3 Zabrze TAK
329 JONKISZ Dorota K4 Czechowice-Dziedzice TAK
330 ŚWIDER Zbigniew M3 Skoczów TAK
331 KRUCZYŃSKI Damian M2 Żywiec TAK
332 SWOBODA Leszek M3 Mafia Team Lubliniec TAK
333 GRABKA Stanisław M6 - TAK
334 MAJER Ewa K2 Dobczyce/Solgar Polska TAK
335 CHRAPKOWICZ Damian M1 Czechowice-Dziedzice/304 TAK
336 NOWAK Agnieszka K2 Sosnowiec/Pogoria Biega TAK
337 LITWIN Sławomir M3 Sosnowiec/Gonie Psonie TAK
338 NOWIŃSKI Wojciech M2 Night Runners Zabrze TAK
339 ZDROJEWICZ Agnieszka K3 Tychy TAK
340 KOWALCZYK Paweł M3 KĘTY TEAM NUTRILITE KĘTY TAK
341 KOCYBA Henryk M5 LUBLINIEC TAK
342 GRUND Marek M1 Strzebiń/Mafia TEAM Lubliniec TAK
343 JARCO Dominik M1 Pietrzykowice/RMD Montrail Team TAK
344 MARSZAŁEK Łukasz M1 Szczyrk TAK
345 MUSIOŁ Andrzej M2 Tychy/A.Media TAK
346 KOBIELA Łukasz M1 Ustroń TAK
347 GNIEWEK Jarosław M2 Beskres/Bielsko-Biała TAK
348 PISARCZYK Sebastian M1 Dębowiec TAK
349 GORCZYCA Bartosz M1 Salco Sport Team/Skołszyn TAK
350 ŚLEZIŃSKI Przemysław M3 Bielsko-Biała TAK
351 KANCLERZ-JANUSZEWSKA Katarzyna K4 Jastrzębie-Zdrój TAK
352 STAWICKI Grzegorz M3 RUN TEAM PAWŁOWICE TAK
353 BARAN Ryszard M4 Racibórz TAK
354 ZYGMUNT Paweł M3 Giedlarowa TAK
355 ADAMCZYK Tomasz M2 Tychy TAK
356 KAŁUŻA Jerzy M2 Bielsko-Biała TAK
357 POLACZEK Tomasz M1 Bojszowy/TTA Bieruń TAK
358 ŻOCZEK Szymon M1 Rozbiegamy To Miasto - Czechowice-Dziedzice TAK
359 WOJTASIK Damian M1 Tychy TAK
360 OLMA Przemysław M2 Bielsko-Biała TAK
361 MISIAK Bartosz M1 Brat Kuba TAK
362 GRELA Sławomir M4 - TAK
363 CHOROMAŃSKA Anna K2 Wrocław/SLOW MOTION TAK
364 LORENS Piotr M2 Tychy TAK
365 GODLEWSKI Bartłomiej M1 Czechowice-Dziedzice TAK
366 PTAK Jarosław M3 KĘDZIERZYN-KOŹLE TAK
367 ROMANIUK Daria K1 Warszawa TAK
368 MADEJCZYK Marek M2 Katowice TAK
369 PYTEL Janusz M4 SOSNOWIEC SOKÓŁ ZAKOPANE TAK
370 KOZIEŁ Sławomir M2 Bielsko-Biała TAK
371 MATERNA Dawid M2 Rzeszów TAK
372 ŁOZIŃSKI Damian M1 Bielsko-Biała/Decathlon Bielsko-Biała TAK
373 MYNARSKI Damian M1 Janowice TAK
374 KOPYTKO Paweł M1 Cięcina TAK
375 PTAK Zbigniew M5 Kozy TAK
376 BORCUCH Ewelina K2 Dąbrowa Górnicza/niepanikuj.pl TAK
377 GALAS Grzegorz M2 Chybie TAK
378 DYBCZYŃSKI Tomasz M2 Górki Wielkie/UKS Brenna-Górki TAK
379 ZASTAWNY Katarzyna K2 Pogwizdów/Olza Cieszyn TAK
380 ŻYWIOŁ Tomasz M6 Cieszyn TAK
381 ZAPOTOCZNY Przemek M3 Gliwice TAK
382 ZAPOTOCZNY Renata K3 Gliwice TAK
383 GRABSKA-KOŚCIELNY Magda K2 Żywiec TAK
384 ŁAGOSZ Katarzyna K2 CA AKTYWNI/CA BROKER TAK
385 BOGACKA Sabina K1 - TAK
386 SŁOMKA Andrzej M2 Katowice TAK
387 MATUSZEK Przemysław M2 Cieszyn TAK
388 JUCHA Lidia K3 Łódź TAK
389 GREŃ Dorota K2 UBS 2 TAK
390 GAWLAS Krzysztof Rafał M2 UBS 3 TAK
391 GAWLAS Krzysztof M2 UBS 4 TAK
392 ZIELIŃSKI Łukasz M2 - TAK
393 WOŁOSZYN Ryszard M4 BIELSKO-BIAŁA TAK
394 MAŚLANKA Ireneusz M4 - TAK
395 PILCH Rafał M1 Wisła TAK
396 SZALBOT Jakub M1 Wisła TAK
397 PILCH Marek M1 Wisła TAK
398 FROŃ Mariusz M2 Tychy TAK
399 NIEDBAŁ Paweł M2 Dąbrowa Górnicza/Pogoria Biega TAK
400 KASPRZAK Michał M1 Mikolów TAK
401 KOBYLAŃSKA Joanna K1 Przeciszów/Zasznurowani TAK
402 DURAJ Beata K2 Łódź TAK
403 WALOCHA Karolina K2 Rybnik/niezrzeszona TAK
404 SZAŁAS Ewa K2 Katowice TAK
405 ROSA Krzysztof M3 ZABIEGANI Częstochowa TAK
406 KOLASA Beata K3 ZABIEGANI Częstochowa TAK
407 TAZBIR Grzegorz M2 Będzin TAK
408 HELLER Marcin M1 Ustroń TAK
409 MACIOŃ Tomasz M2 Mikołów TAK
410 PIETRZKO Piotr M2 Łódź TAK
411 PACUŁA Andrzej M4 AKMB Pędziwiatr Gliwice TAK
412 GOLASOWSKI Mateusz M1 Kaczyce TAK
413 WILCZEK Monika K4 Marszaliki&Wilczki TAK
414 PODŻORSKA Bożena K3 Brenna/HUTA RUN TAK
415 PODŻORSKI Zenon M3 Brenna/HUTA RUN TAK
416 URBANOWICZ Bartosz M1 Skoczów/HUTA RUN TAK
417 JUZYK Adam M2 Ruda Śląska/Biegamy z Sercem TAK
418 MIJAKOWSKI Paweł M4 Warszawa/Mijakowski Team TAK
419 MLECZKO Paweł M1 Oświęcim/Zasznurowani TAK
420 BOK Rafał M2 Night Runners Zabrze TAK
421 WYSOTA Krzysztof M2 Lubliniec/Mafia Team Lubliniec TAK
422 STANIK Dariusz M3 Czechowice-Dziedzice/Modelarnia biega TAK
423 WYLĘŻEK Paweł M1 Sportowe Piekary TAK
424 BARANOWSKI Adam M2 Tychy/Team Papry 20 TAK
425 PTAK Michał M2 Pogoria Biega TAK
426 STEC Jakub M1 Godziszka TAK
427 ADAMCZYK Kazimierz M4 Tychy TAK
428 PUSTELNIK Adam M3 Piaseczno TAK
429 WILK Dariusz ---- Będzin TAK
430 WOJCIECHOWSKA Maria K1 Pszczyna/Laski, wino i kasyno TAK
431 SURMICKI Wojciech M1 Bielsko-Biała TAK
432 KOWALSKI Krystian M2 Orzesze TAK
433 PIWISZKIS Barbara K2 Kobiety na 5+ TAK
434 BOGUSŁAWSKA Kasia K1 Gdańsk TAK
435 CHWAŁEK Agnieszka K1 Rozbiegamy To Miasto - Czechowice-Dziedzice TAK